V centru Ostravy můžete relaxovat

Část Masarykova náměstí se proměnila v relaxační zónu. Vyrostl na něm beachvolejbalový kurt a bar s letním občerstvením. Hosté mohou posedět u baru, natáhnout se v lehátkách anebo vyzkoušet houpací sítě. Rodiče se nemusí bát, že se jejich děti budou nudit. Ty si zahrají na pískovišti anebo se zapojí do dění ve workshopech.

Na Masarykově náměstí si můžete až do září užívat v relaxačně-sportovním areálu Písek v centru. Pusťte se do beachvolejbalu, přehazované, fotbalu, badmintonu, pétanque anebo beachragby. Program nabízí také divadelní večery, cvičení jógy nebo kruhový trénink. Vedle beachvolejbalového kurtu vyrostl letní bar s nabídkou občerstvení. Hosté mohou posedět v chládku přímo u baru anebo si vzít nápoj na lehátka nebo do závěsných sítí.

V pátek 14. července od 11 hodin uvidí diváci exhibici plážového ragby dětí z ragbyové akademie v Olomouci a v sobotu v 10 hodin začne mužský turnaj v plážovém ragby, který zahájí písničkář Jaromír Nohavica, sám bývalý ragbista. V přestávce turnaje sehrají jeden zápas také ženy.

Zřízení areálu Písek v centru výrazně podpořilo město Ostrava ze svého rozpočtu.

(rj) text a foto: Ostrava.cz