Skvělý start béčka – tři body z Rosic

Foto zdroj: FC Baník Ostrava

Výborný start do jarní části MSFL! Béčko Baníku v sobotu uhrálo velmi cenné tři body na hřišti třetích Rosic a gólem Romana Zálešáka se dočasně posunulo na druhé místo za vedoucí Kroměříž.

Souboj dvou týmů a sousedů z popředí byl spíše opatrný. Domácí byli v první půli o něco aktivnější, ale gól padl v závěru poločase do jejich sítě. Poté, co baníkovci srovnali hru, se těsně před přestávkou trefil Zálešák.

Za stavu 0:1 se hostům otevíralo i více prostoru pro útočné výpady, několik slibných brejků však nedotáhli. Vítězství si ale juniorka ohlídala a hned v úvodu jara v důležitém utkání přeskočila svého tabulkového souseda.

STATISTIKY:

Poločas: 0:1
Branka: 45. Zálešák. Rozhodčí: Nápravník – Rosický, Gasnárek. ŽK: Sedláček, Dobrovodský – Látal, Smékal, M. Jaroň.