SKUTEČNÉ ZLOČINY NA OSTRAVSKU MAJÍ POKRAČOVÁNÍ

Při psané své první knihy o zločinech na Ostravsku měla autorka Ivana Žáková velké dilema, které případy do ní zařadit. Mnoho z nich musela odložit v naději, že je bude moci čtenářům předat a vyprávět v pokračování této knihy.

Díky velkému zájmu čtenářů je to už po roce, kdy právě vycházejí SKUTEČNÉ ZLOČINY NA OSTRAVSKU 2. Autorka knihu věnovala svým dětem, které společně s ní musely čelit přímý hrozbám zločinců. Kniha vyjde 22 .2.

Také bychom vás rádi pozvali na křest této výjimečné knihy, který proběhne v Domě knihy na Smetanově nám. v Ostravě dne 29.2. v 17 hodin. Slavnostní křest bude opět spojen i s besedou.

Bez názvu

SKUTEČNÉ ZLOČINY NA OSTRAVSKU 2 mají 280 stran. Ještě hlouběji do duše černého města. Kriminalistická historie ostravského regionu vydává další svědectví, ze kterých tuhne krev v žilách. Tentokrát se vydáte po stopách nelítostných zabijáků plánujících popravu, násilnického stalkera i vražd s mafiánským rukopisem. Před očima vám ožije bestiální mord bílého koně, zločiny mezi rodinnými příslušníky, vraždy z vášně i případ smrtící prostitutky. Čekají na vás zajímavosti ze soudních síní i různé kuriozity z podsvětí. To vše v doprovodu autentických černobílých fotografií. Více než dvě desítky hrůzných činů z oblasti Ostravska vám ukáže, kolik krutosti se může v lidech skrývat.

Tuto výjimečnou knihu zakoupíte v knihkupectvích, anebo na internetu na www.albatrosmedia.cz.

red