ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU A MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA VE VÍTKOVICÍCH

Městský obvod Vítkovice srdečně zve na tradiční venkovní akci Rozsvícení vánočního stromu spojenou s mikulášskou nadílkou. Vánoční strom budeme rozsvěcovat na náměstí Jiřího z Poděbrad, a to ve středu 5. prosince 2018 od 16.30 hodin.

Pro diváky je připraveno vystoupení dětí z vítkovických mateřských a základních škol a možná přijde i Mikuláš! Poukázky na mikulášský balíček si zájemci mohou zakoupit v období od 19.11. – 30.11.2018 v MŠ Prokopa Velikého, ZŠ Šalounova, a to v obou budovách, jak na ul. Šalounové tak i ul. Halasové.

Dalším prodejním místem je pokladna ÚMOb Vítkovice v pondělí a středu od 8 – 12 a 13 – 16.30 hodin a případně na místě samém v den akce (jen do vyprodání – nečekejte na koupi lístků na poslední chvíli). Hodnota mikulášského balíčku je 100 Kč. Cena pro rodiče je 50 Kč. Z rozpočtu obvodu je hrazeno zbývajících 50 Kč. Občerstvení je zajištěno. Akce je určena pro děti v doprovodu dospělé osoby.

(ab) Zdroj: Město Ostrava