REPREZENTANTI Z BAZALŮ: JEDEN GÓL DAL WOJATSCHKE

Nejen Robert Hrubý, Denis Granečný a Ondřej Šašinka. Baníku udělal v minulém týdnu v národním týmu dobrou reklamu i talentovaný útočník Vojtěch Wojatschke (na snímku v dolní řadě první zleva), který se jednou střelecky prosadil v utkání proti Německu.

Jak si tedy vedli všichni hráči Baníku, kteří startovali na akcích národního týmu? Mohlo jich být nakonec pět, jenže Jakuba Drozda vyřadilo z atraktivního zájezdu do Jižní Ameriky s reprezentační patnáctkou zranění.

Robert Hrubý – ČR „A“. Na turnaji v Kataru odehrál oba zápasy. Proti Islandu (2:1) naskočil na posledních pět minut, proti domácímu výběru (2:0) odehrál celý poločas.

Denis Granečný – ČR U20. Dvacítka měla v posledním repre termínu roku 2017 na programu pouze jeden zápas celoročního turnaje Elite Tournament. Ve Švýcarsku porazila jednoznačně domácí 4:1, Denis Granečný odehrál celé utkání.

Ondřej Šašinka – ČR U20. Útočník Baníku ve stejném zápasu strávil na hřišti posledních deset minut.

Vojtěch Wojatschke – ČR U16. Patnáctiletý střelecký talent zasáhl do dvou přípravných utkání proti Německu. V Táboře (2:0) šel na hřiště v 54. minutě, v odvetě ve Vlašimi nastoupil v základní sestavě a jedním gólem přispěl k výhře 4:0.