RADEGAST MISTR VÝČEPNÍ 2019 STARTUJE REGIONÁLNÍ KOLA

Radegast letos pořádá 5. ročník soutěže o nejlepšího mistra výčepního. Regionální kola, kterými se musí soutěžící probít do finále, budou probíhat ve dnech 22. – 30. ledna na několika místech republiky. Na finále se může veřejnost přijít osobně podívat 4. dubna do Dolní oblasti Vítkovice.

Akce Radegast Mistr Výčepní je součástí dlouhodobého programu péče o kvalitu produktů Radegast a získání titulu je mezi výčepními velkou prestiží. Titul Radegast Mistr Výčepní, kterým se bude vítěz soutěže pyšnit celý rok, získá už popáté ten nejlepší z nejlepších. Jestli to bude žena nebo muž se dozvíme v dubnu na finálovém klání, kterému předcházejí regionální kola soutěže.

Ty se letos konají od 22. do 30. ledna ve Frýdku-Místku, Ostravě, Zlíně, Olomouci a Hradci Králové. Soutěžící čeká několik disciplín, mezi které patří nejen skvělá dovednost čepování piva, ale také znalost všeho, co se s pivem pojí – z čeho se vaří, jak se o pivo správně starat a taky něco z historie. Ti nejlepší z regionálních kol postoupí do finále, které se uskuteční 4. dubna v Dolní oblasti Vítkovice a pro diváky, kteří budou mít vstup zdarma, bude kromě soutěže připraven i pořádně hořký doprovodný program, jehož součástí bude i vystoupení kapel Mňága a Žďorp a Ajdontker.