První ostravské miminko je Nikola, dnes ji navštívil primátor Tomáš Macura a ředitel MNO Petr Uhlig

Ostravský primátor Tomáš Macura a ředitel MNO Petr Uhlig dnes dopoledne navštívili maminku Romanu Frydrychovou a její dceru Nikolku, která je prvním ostravským občánkem roku 2020. Narodila se v Městské nemocnici Ostrava 1. ledna 2020 patnáct minut po půlnoci.

Nikolka je prvním miminkem 29leté Romany Frydrychové z Ostravy-Třebovic. Porodnici v Městské nemocnici Ostrava si vybrala na základě referencí. „Rodily tady už mé dvě kamarádky a byly spokojeny s péčí, proto jsem si zdejší porodnici vybrala i já. A jsem také spokojena,“ usmívala se maminka Romana. Profesí je administrativní pracovnicí v bance a přála by si v budoucnu ještě jedno dítě.

Maminka Romana si převzala od ostravského primátora Tomáše Macury pamětní list, poukázky v hodnotě 5 tisíc na nákup v ostravském obchodním centru FNK, plyšového lemura, bonboniéru a kytku.

Balíček s kosmetikou a kytku přidal ředitel Městské nemocnice Ostrava Petr Uhlig.

(nm) Foto: MMO