PRONÁJEM KAVÁRNY, AKCE LÉTO NA MASARYKÁČI

Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava nabízí k pronájmu prostor a zařízení pro provozování kavárny na Masarykově náměstí v rámci letního rekreačně-sportovního areálu (akce Léto na Masarykáči).

Nájemní smlouva se uzavírá na dobu určitou od 1.7.2020 do 14.9.2020. Provoz kavárny musí být plně zajištěn denně od 9:00 – 21:00 hod. Nabídka kavárny by měla zahrnovat studené, teplé, alkoholické a nealkoholické nápoje, drobné pochutiny, cukrářské a lahůdkové výrobky.

Případní zájemci mohou podávat písemné přihlášky do výběrového řízení na sekretariát Centra kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, Sokolská třída 175/26, 702 00 Ostrava nejpozději 1. 6. 2020 do 12 hodin. Veškeré potřebné informace naleznete zde

(ab) Zdroj: Město Ostrava