PRIMÁTOR OCENIL STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE OSTRAVA

Celkem 65 strážníků Městské police Ostrava ocenil za dlouholetou službu a vynikající výsledky primátor Tomáš Macura společně s ředitelem ostravské městské police Miroslavem Plačkem.

Za 10 let služby převzalo stužky 21 strážníků a strážnic, za 20 let služby dvaatřicet a čestný odznak za trvalé dosahování vynikajících výsledků, pracovních úspěchů a činnost při plnění místních záležitostí veřejného pořádku, za reprezentaci a propagaci městské policie obdrželo z rukou primátora 12 mužů a žen zákona.

„Pro mě je toto setkání svátkem. Já osobně i celé vedení města si vaší práce vážíme. Děkuji za vaši službu a přeji vám vše nejlepší do dalších let,“ řekl primátor Tomáš Macura.

„Chci vám poděkovat za práci, kterou odvádíte pro občany tohoto města a podílíte se výraznou měrou na zajištění naší bezpečnosti. Poděkování patří i vedení města a panu primátorovi za obrovskou podporu, bez níž bychom tyto úkoly plnit nemohli. Děkuji ale také za spolupráci a součinnost ostatním složkám integrovaného záchranného systému, která je na vysoké úrovni,“ uvedl ředitel Městské policie Ostrava Miroslav Plaček.

(ab) Zdroj: Město Ostrava