PŘIJĎTE DOTLAČIT BANÍK K POSTUPU! LÍSTKY UŽ SE PRODÁVAJÍ. PROTI ZNOJMU BEZ ALEXANDRA JAKUBOVA

Jeden jediný zápas, který rozhodne o všem. Správný fanda Baníku by si nedělní duel se Znojmem rozhodně neměl nechat utéct! Pokud nevlastníte permanentní vstupenku, můžete už nyní nakupovat v předprodeji lístky na závěrečný zápas sezony, který se bude hrát na Městském stadionu v neděli od 15:00.

Útočník Alexander Jakubov musí vynechat závěrečný zápas sezony. Důvodem je čtvrtá žlutá karta, kterou obdržel v nedělním duel na Hané. Následuje tak automatický stop na jedno soutěžní utkání. Po stejném provinění se naopak do sestavy vrací univerzál Martin Sus, který nenastoupil v Olomouci. Ze zdravotních důvodů bude v neděli absentovat jen dlouhodobě zraněný Arťom Mešaninov.

Přijďte Baník v závěrečném utkání sezony proti Znojmu dotlačit k postupu mezi elitu! Vstupenky se dají koupit v pobočkách Ostravského informačního servisu, v Městském informačním centru Havířov, novojičínské pobočce Čedoku anebo na internetu. Pokud nevyužijete předprodeje, můžete si lístky zakoupit i na místě – pokladny Městského stadionu se v sobotu otevřou v 13:30.

Kde koupit lístek na Znojmo? 1. přímo před utkáním v pokladnách Městského stadionu (otevřeno od 13:30), 2. Fanshop FCB na Bazalech (denně od 9:00 do 17:00), 3. v kamenných předprodejích.a na  on-line prodej

(nm) text a foto: FC Baník Ostrava