PŘEDPRODEJ NA SPARTU ZAČNE PO LIBERCI

Už po sobotním utkání s Libercem bude spuštěn předprodej vstupenek na nadcházející ligový zápas Baníku na Spartě. Pro potřeby předprodeje v Ostravě půjde do distribuce 800 kusů lístků do hostujícího sektoru stadionu na Letné.

Vstupenky na výjezd do Prahy se začnou prodávat až po skončení sobotního duelu s Libercem (orientačně v 18:45) , a to pouze v pokladnách Městského stadionu, nikoliv ve fanshopu! Otevřeno pro tento účel bude všech pět pokladen.

Zbylé lístky půjdou od pondělka do prodeje v klubovém Fanshopu na Městském stadionu, nikoliv v OC Forum Nová Karolina.

Další a dostatečná várka vstupenek do baníkovského sektoru pak bude k mání i na místě v den utkání přímo v pokladnách stadionu na Letné. Cena jedné vstupenky je 220 korun.

Baník na Spartě bude hrát v neděli 24. února od 17:00.

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava