Pracovní příležitosti pro téměř šedesát lidí

Nabízí je v Ostravě, Havířově či Karviné čtvrtý největší poskytovatel nájemního bydlení v Evropě – společnost Heimstaden.

O deset dělníků na půdní vestavby, deset instalatérů, devět zedníků – obkládačů, ale také elektrikáře, klempíře, stolaře, malíře a další profese včetně technických a administrativních má zájem v našem regionu společnost Heimstaden. Informuje o tom její generální ředitel Jan Rafaj.

„Zaměstnanec si může vybrat místo výkonu své profese. Uplatnění najde jak v Ostravě, tak v Havířově nebo Karviné. U řemeslníků se navíc nastavil pouze model ranních směn v pevném režimu – tedy od pondělí do pátku. Firma rovněž garantuje práci během celého roku bez sezonních výkyvů,“ říká.

Heimstaden poptává okolo šedesáti zaměstnanců. „Zavázali jsme se k razantnímu navyšování investic do zateplování i tempa oprav našich bytů. Proto aktuálně hledáme hlavně řemeslníky. K lepšímu servisu zkrátka potřebujeme více lidí. Dáváme jim přednost před externími firmami,“ dodává Rafaj.

(nm)