Povolení návštěv v Městské nemocnici Ostrava

Ilustrační foto: MMO

Městská nemocnice Ostrava umožní od středy 19. srpna návštěvy hospitalizovaných pacientů v areálu nemocnice, Domě sociálních služeb (DSS) v Radvanicích i v Léčebně dlouhodobě nemocných (LDN) Radvanice.

Návštěvní dny jsou stanoveny na středy a neděle v době od 15.00 do 17.00 hodin. Jednoho pacienta mohou navštívit 2 osoby maximálně na 30 minut.

Každý návštěvník musí mít ochranu nosu a úst a bude se řídit pokyny, které jsou zveřejněny na webových stránkách nemocnice www.mnof.cz a při vstupu na oddělení.

Návštěvy by měly proběhnout ideálně mimo pokoje pacientů (výjimkou jsou jednolůžkové pokoje).

Všichni návštěvníci budou dotazováni na symptomy onemocnění covid-19. Uvedená omezení se nevztahují na návštěvy pacientů v terminálním stadiu, pacientů na dětském oddělení a oddělení šestinedělí. Návštěvy nejsou povoleny na pokojích pacientů v karanténě.

(nm)