Outlet Arena Moravia slaví první narozeniny

Rok se s rokem sešel a Outlet Arena Moravia (OAM) slaví své první narozeniny, během kterých rozdá vouchery v hodnotě 300 000 Kč.  Připraveny jsou exkluzivní narozeninové slevy až 80 % a bohatý doprovodný program pro celou rodinu v  módní, beauty, sportovní a gastro zóně. Třídenní narozeninová party startuje v pátek 22. listopadu a potrvá až do neděle 24. listopadu.

Ohňostroj, zábava, ale hlavně dárky a slevy, to jsou první narozeniny OAM. „Na naše první narozeniny jsme si připravili akci s názvem – Oslevujeme první narozeniny. Nejedná se tedy o chybu.  Přestože, náš Outlet slaví narozeniny, tak dárky a slevy dostávají naši návštěvníci, čímž bychom jim chtěli poděkovat za jejich přízeň,“ říká Šárka Kreissová, marketingová manažerka OAM.

Narozeninová oslava začíná už v pátek 22. listopadu, kde každý den až do neděle získá prvních 500 zákazníků při nákupu nad 1 000 Kč dárkový voucher v hodnotě 200 Kč a jako bonus se jeho účtenka automaticky dostává do slosování o poukázku v hodnotě 10 000 Kč a další hodnotné ceny jako například hodinky v hodnotě 2 500 Kč. Slavnostní losování šťastlivců bude probíhat v pátek, sobotu i v neděli.

SOUTĚŽ S OUTLET ARENA MORAVIA

Outlet Arena Moravia (OAM) slaví své 1. narozeniny, avšak dárky získáváte vy. OAM ve spolupráci s magazínem Naše Město si pro vás připravili soutěž o 6 poukazů v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží a služeb dle vlastního výběru z více než 50 renomovaných značek. V OAM si vybere každý navíc s garantovanou slevou minimálně 30 % po celý rok.

Pro získání poukazu stačí odpovědět na soutěžní otázku: Kdy vypukne hlavní program narozeninové oslavy Outlet Arena Moravia?

A)  V pátek 22. listopadu v 10:00

B) V sobotu 23. listopadu v 10:00

Nápovědu naleznete v titulním článku Naše Město či na webových stránkách OAM. Správné odpovědi posílejte do 1. prosince na emailovou adresu redakce@nase-mesto.cz. Ze všech správných odpovědí vysolujeme 6 výherců, kteří získají 1 000 Kč poukaz do OAM.

Hlavní program oslav vypukne v sobotu 23. listopadu v 10 hodin a v 19 hodin jej velkolepě zakončí desetiminutový ohňostroj. Sobotním programem návštěvníky provede oblíbený moderátor DJ Lowa. Narozeninoví hosté si mohou užít zábavu, soutěže, zážitkovou gastronomii či zajímavé workshopy zdarma ve speciálních čtyřech zónách.

V módní zóně se o hosty postará Kristýna Kubíčková, II. vicemiss České Miss a módní guru Luděk Šmehlík. Připraveny budou workshopy, jak se oblékat, jaké jsou současné módní trendy či dokonce si návštěvníci vyzkouší jaké to je nakupovat s pravým módním stylistou. V beauty zóně přední ostravské kadeřnictví poskytne profesionální poradenství pro účes, styling a střih. Mimo jiné bude připravena škola líčení a pro muže pravý Barber shop.

Ve sportovní zóně se návštěvníci mohou těšit na známé osobnosti z řad českých sportovců. Bude připravena nejen autogramiáda, ale také workshopy o tom, jak zvládnou správně sportovní turistiku či jak správně lyžovat s možností natrénování si techniky lyžování na trenažéru. Dále bude možnost vyzkoušet si městské, horské i zimní elektrokola značky KTM. V gastro zóně se o netradiční gurmánské zážitky postarají ochutnávky exotické kuchyně.

Na narozeninovou party OAM není potřeba kupovat lístky, je zcela zdarma včetně i zdarma parkování. Nenechte si ujít oslavu největšího outletového centra na severní Moravě a přijďte si užít jedinečný víkend. Bližší informace o akci a celém programu najdete na stránkách www.outletarenamoravia.com

(nm)