Ostrava Žije!

Už v úterý 27.9. od 20:00, před státním svátkem, odstartuje v hale Tatran jedinečná show, kterou svým vystoupením završí skvělí slovenští hudebníci - KALI & PETER PANN. Foto Ostrava žije!

Nová ostravská ,,krů‘‘ přichází s novými akcemi, jejichž cílem je obohatit kulturní život v Ostravě.

Už v úterý 27.9. od 20:00, před státním svátkem, odstartuje v hale Tatran jedinečná show, kterou svým vystoupením završí skvělí slovenští hudebníci – KALI & PETER PANN.

Návštěvníci se mohou těšit na párty, na které mimo jiné vystoupí další skvělí umělci, jejichž vystoupení probíhají napříč celou ČR, Slovenskem, Itálií, Chorvatskem, aj. Luis De Mark, Andee, Tommaso a DJ Kryspee se proto budou starat o Vaši zábavu.

Ostrava Žije, si zakládá na kvalitní hudební produkci, a proto se každý návštěvník může těšit nejen na unikátní hudebníky, které pro Ostravu v blízké době chystají, ale také na skvělý zvuk, světelnou show, rychlé odbavování před vstupem, posílenou ochranku a hned několik barů a stánků s občerstvením.

První párty, pod záštitou Ostrava Žije, proběhne už v úterý. Jelikož je na druhý den státní svátek, máte se na co těšit. Doražte se přesvědčit do haly Tatran v Ostravě.

Lístky za zvýhodněnou cenu najdete zde: https://goout.net/cs/ostrava-zije-kali+peter-pann/szusiau/

(nm)