JSME TADY DOMA
JSME OSTRAVSKÝ MAGAZÍN

NAŠE MĚSTO je měsíčník tvořený v lifestylu, který se snaží najít místo v životě každého Ostravana. Vychází v tištěné a online verzi. Tištěná verze magazínu vychází jednou měsíčně, distribuce probíhá vlastním vkladem do schránek v Ostravě. Magazín naleznete na všech čerpacích stanicích ve městě, ve vybraných restauracích a institucích. Distribuční místa každý měsíc rozšiřujeme.

Čtenářům přinášíme informace přímo z našeho města, rozhovory s osobnostmi, zprávy ze společnosti, kultury a sportu.

Děláme magazín, který chceme číst
Jsme poctiví a za tím si stojíme
Analyzujeme  vaše potřeby a přání
navrhneme ty nejlepší a nejúčinnější reklamní možnosti. nejsme bulvár.

Distribuováno zdarma do Vašich schránek. Vycházíme jednou měsíčně. Nabízíme tak atraktivní a velmi přesný cílený zásah. Sledovat nás můžete každý den. Přinášíme aktuální informace z našeho města.

Čtou nás ekonomicky aktivní čtenáři v nejvyšších příjmových skupinách , 52 % žen a 48 % můžu. Inzerujte u nás buďto formou klasické inzerce nebo formou PR článku.

KAŽDÝ MĚSÍC máme 66 000 výtisků a 211 000 čtenářů !!!

Máme obsah a styl.
Jsme zodpovědní a podnikaví.
Nejsme obyčejný magazín, jsme v Ostravě doma.
Nebojte se nás oslovit, najdeme vhodný formát reklamy.