NOVÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V OUTLET ARENA MORAVIA

V Outlet Arena Moravia myslí i na ty nejmenší. O víkendu 1. června, na mezinárodní den dětí, proběhlo v Outlet Arena Moravia slavnostní otevření nového dětského hřiště. Moderní a hlavně bezpečné hřiště je zkonstruováno dle nejpřísnějších evropských norem. Pro děti v Outlet Arena Moravia je připraveno téměř 100 m 2 velké hřiště, kde se děti rozhodně nudit nebudou.

Nově otevřené dětské hřiště se nachází na zeleném prostranství před kavárnou Costa Coffee. „Naší prioritou je nabídnout našim zákazníkům celodenní vyžití a nyní věříme, že si návštěvu našeho outletového centra užijí všichni návštěvníci, i ti nejmenší. Maminky mohou nakupovat v poklidné atmosféře celého areálu Outlet Arena Moravia, tatínkové si vychutnají šálek dobré kávy a jejich ratolesti si užijí příjemné odpoledne na moderním dětském hřišti,“ říká Šarka Kreissová, marketingová manažerka outletu a dodává „Dětské hřiště splňuje veškeré striktní evropské bezpečnostní normy.“

Nově vybudované dětské hřiště láká opět ještě více k návštěvě. Dalšími lákadly Outlet Arena Moravia, jediného outletového centra na Severní Moravě, je široká nabídka od více než 50 renomovaných značek, kde nakoupíte i dětskou značkovou módu. Garantovanou slevu minimálně 30 % na všechno, otevírací dobu každý den od 10 do 20 hodin pohodlným parkováním na parkovišti s kapacitou 800 míst. A samozřejmě záruku poklidné a přátelské atmosféry celého Outlet Arena Moravia.

(ab)