NOČNÍ VYHLÍDKY Z RADNIČNÍ VĚŽE UŽ TUTO SOBOTU

Už podruhé v letošním roce nabízí Vyhlídková věž Nové radnice zájemcům možnost prohlédnout si Ostravu a okolí po setmění. Návštěvníci mohou v rámci akce s názvem Ostrava v barvách noci v sobotu 27. červencenavštívit vyhlídkovou terasu až do 23 hodin!

„S nočními vyhlídkami jsme začali před šesti lety a okamžitě se setkaly s nebývalým zájmem. Nejprve jsme je zkusili uspořádat dvakrát za léto. Na začátku a na konci prázdnin. Právě kvůli vysoké návštěvnosti jsme se pak po dvou letech rozhodli zařadit i třetí termín,“ vysvětluje ředitel infocenter OSTRAVAINFO Mgr. Jiří Šimon. „Jedním z důvodů, proč jsme noční vyhlídky začaly pořádat, byly dlouhé fronty během Ostravských muzejních nocích, kdy se k nám návštěvníci dostávali někdy i po více než hodinovém čekání. Chtěli jsme tedy nabídnout i další možnosti, kdy si nasvícenou Ostravu prohlédnout. A jsme moc rádi, že toho využívají nejen Ostraváci, ale často i turisté, fotografové a podobně,“ dodává Šimon.

Na noční vyhlídky není zapotřebí provádět rezervaci. Vstupenky mohou návštěvníci zakoupit při příchodu v infocentru pod věží v 6. patře Nové radnice.

Podrobnější informace na telefonním čísle +420 602 712 920 nebo na emailové adrese vez@ostravainfo.cz. Akce Vyhlídkové věže Nové radnice sledujte také na www.ostravainfo.cz a na facebooku @VyhlidkovaVezNoveRadnice

——————
VSTUPNÉ:
60 Kč Dospělí
40 Kč Děti od 7 do 15 let včetně, studenti (s platným studenstkým průkazem), senioři nad 63 let včetně, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
20 Kč Děti od 4 do 6 let včetně
160 Kč Rodinné vstupné (2 dospělí + 1až 3 děti do 15 let)
ZDARMA děti do 3 let včetně, doprovod ZTP/P
Na noční prohlídky Ostrava v barvách noci platí VIP karta 2019.

(ab)