Noční Ostrava z věže Nové radnice

Vyhlídková věž a informační centrum pod věží ostravské Nové radnice  je denně v provozu a přístupné návštěvníkům i v době zpřísněných hygienických opatření.  Vyhlídková terasa ve výšce 73 metrů nad zemí naskýtá pohled na celé město i okolí.

Kromě blízkých Beskyd a Moravské brány mohou návštěvníci nezřídka zahlédnout i masiv Jeseníků či Malé Fatry. V sobotu 25. července bude už tak impozantní vyhlídka ozvláštěna speciální akcí s názvem Ostrava v barvách noci.

„Jak už napovídá název události, půjde o prodloužení běžné provozní doby vyhlídkové věže až do 23 hodin. Nejedná se o žádnou novinku. Tuto akci organizujeme už asi 10 let a nic nás zatím nepřesvědčilo, abychom s tím přestali.

Zájem o noční vyhlídky neopadá,“ říká ředitel ostravských infocenter Mgr. Jiří Šimon. „I toto léto pořádáme barvy noci třikrát. Jednou už proběhly na konci června a tradiční rozloučení s prázdninami je naplánováno na 29. srpna. Nyní ale samozřejmě všechny srdečně zveme na tuto sobotu.“

Západ slunce připadá v sobotu 25. července na 20:40. Na noční vyhlídky není zapotřebí provádět rezervaci. Vstupenky mohou zájemci zakoupit při příchodu v infocentru pod věží v 6. patře Nové radnice.

Podrobnější informace na telefonním čísle +420 602 712 920 nebo na emailové adrese vez@ostravainfo.cz. Akce konané na Vyhlídkové věži Nové radnice sledujte také na www.vyhlidkovavez.cz a na facebooku @VyhlidkovaVezNoveRadnice.

(nm)