Nastartujte své předsevzetí v ostravském Fitparku

Nejlépe vybavené fitness centrum v České republice. www.fitpark.cz

Do Nového roku vstupujeme většinou s přejezeným břichem, nedopnutelnými džínami a mnoha předsevzetími týkajícími se našeho zdraví.. Přestanu kouřit, omezím pití, začnu cvičit, zhubnu,..

A proto se v lednu fitness centra zaplňují odhodlanými nováčky vybavenými nejlépe značkovým oblečením od Ježíška, kteří zadumaně krouží kolem posilovacích strojů a činek nevědíc si rady ani s jedním. Jak tedy začít cvičit, jaký druh pohybu je pro nás vlastně nejlepší nebo co udělat s jídelníčkem?

 

A hlavně: jak u toho vydržet tak, aby námi právě zakoupená měsíční permanentka nepropadla hned po první návštěvě fitka a aby to nové „vystajlované“ oblečení neskončilo ještě před koncem ledna na dně skříně? S těmito a dalšími otázkami jsme přišli do ostravského Fitparku, který je nejlépe vybavené fitness centrum v České republice. www.fitpark.cz Má první otázka tedy přirozeně zní:

Jste opravdu nejlépe vybavené fitness centrum v republice?

Ano, naše cvičební plocha je 2500 m2, z toho samotná posilovna 1300 m2. Najdete zde více než 160 strojů světových značek. Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů.

Jen naše kardiozóna čítá více než 60 strojů, takže nikdy nemusíte čekat, až se některý uvolní! Naleznete zde 20 běžeckých pásů, 24 spinnigových kol, desítky rotopedů, elipticalů, orbitreků a dalších strojů, které umožní cvičit i klientům se zdravotními omezeními. Řadu dalších speciálních kardio strojů, jako jsou veslovací trenažery, stroje imitující chůzi po schodech nebo trenažer pro nácvik šplhání na laně, v jiných finess centrech nenajdete.

Nejlépe vybavené fitness centrum v České republice. www.fitpark.cz

Co najdeme ve funkční zóně ?

Další specialitou, která nás odlišuje od ostatních fitcenter je moderně vybavená funkční zóna, rozkládající se na ploše 350 m². Srdcem zóny je 15metrové konstrukce, která obsahuje exkluzivní vybavení pro všechny druhy funkčních tréninků.

Jsou zde dvě 30metrové atletické dráhy pro nácvik výbušnosti a dráha s umělou travou určena pro trénování se saněmi prowler. Kompletní vybavení pro tzv. crossové tréningy včetně hrazd, gymnastických kruhů a šplhacích lan, které máme, naleznete jinde jen ve specializovaných tělocvičnách. Pro posílení, ale i uvolnění svalů a rehabilitační účely jsou vám k dispozici 3 vibrační plošiny.

Nejlépe vybavené fitness centrum v České republice. www.fitpark.cz

Co můžete nabídnout i těm co třeba nechtějí cvičit?

Těm, co si dosud nevybrali, pak FIT PARK nabízí k využití 4 badmintonové kurty. V našem fitness si také můžete nechat provést analýzu svého těla pomocí špičkového diagnostického přístroje IN Body a pravidelně tak sledovat výsledky vašeho cvičení a snažení.

Před tréningem si můžete svaly prohřát v infra-sauně a po náročném cvičení si můžete odpočinout v soláriu nebo si dát něco dobrého ve FIT PARK kavárně.

Všechny cvičební prostory jsou klimatizované a vybavené vzduchotechnikou a nonstop úklidem. Máme prostorné šatny a sprchy, v každé šatně navíc solárium a infrasaunu.

Klientům je k dispozici bohatě zásobený bar s velkým výběrem nápojů, doplňků stravy a  příjemným posezením. Snažíme se, aby naši klienti byli spokojeni od první chvíle po vstupu, kdy se na ně usměje recepční.

detail-42-fotogalerie
Nejlépe vybavené fitness centrum v České republice. www.fitpark.cz

Pojďme zpátky k těm předsevzetím. Co tedy udělat proto, abychom byli úspěšní?

Někdy postačí silná vůle a rady z internetu. My bychom však doporučili služby osobního trenéra, který přihlédne i k vašim schopnostem, možnostem a zdravotnímu stavu. U nás, ve Fitparku, si můžete vybrat který trenér vám nejlépe pomůže k dosažení vašich cílů, ať jsou jakékoliv – zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu, připravit se na závody, ať už některý z oblíbených extrémních. (Fitpark je pořadatelem Mad race www.mad-race.cz), nebo třeba bikini fitness, pomůžou s rehabilitací po úrazech nebo vám jen pomůžou  si uvědomit, že zdraví máme jen jedno, tělo taky a pohyb je důležitý a měl by být nedílnou součástí našeho životního stylu.

Většina z našich trenérů má za sebou bohatou sportovní minulost, připravují i mnoho profesionálních sportovců  a jedním z našich externích trenérů je i vítěz Arnold Classic Europe Pro – Ondřej Kmošťák. Nebo si klienti mohou vybrat některou ze 70 skupinových lekcí, které týdně nabízíme a jsou v rámci členství zdarma. Začít můžete nejpřirozenějším pohybem – chůzí v heat programu, máme speciální lekce jen pro ženy, kruhové tréninky, fitbox, spinning,  jógu a velice oblíbený trénink s vysokou fyzickou i psychickou zátěží pro rozvoj síly, obratnosti, vytrvalosti a rychlosti – crfpssfit.

Nabízíte opravdu široký výběr aktivit, už jenom začít. Takže kdy?

Správná odpověď je teď J. Neodkládejte to na příští pondělí, týden, měsíc, rok,… Přijďte se podívat kdykoliv, první vstup k nám máte zdarma. Zapojte se do projektu PROMĚNA, který startujeme v lednu. Stačí se jen zaregistrovat do 15. ledna, vydržet dva měsíce, a pak už si jen přijít pro ceny.

My vám jako pomoc na vaší cestě nabízíme zázemí nejlepšího fitness, pestrou škálu skupinových lekcí, špičkové osobní trenéry, konzultace výživového poradce, zvýhodněné členství zahrnující neomezený vstup do fitness a pravidelná měření na diagnostickém přístroji InBody. Motivací pro vás bude nejen zdravější životní styl a přiblížení se k vámi vysněné postavě, ale i hodnotné ceny od nás a našich partnerů.

(nm)