Móda elegantních dam a jejich show

Před 13 lety vznikl v regionu Kroměřížska projekt o přehlídkách běžných konfekčních výrobků předváděných modelkami z řad zaměstnaných žen, majících své kaž­dodenní starosti a problémy. Tyto přehlídky, pod ustáleným názvem Móda elegantních dam, si našly velmi brzy své obdivovatele a hlavně obdivovatelky z řad běžné veřejnosti a uchytily se v celém regionu střední Moravy, ať již je to vzpomínaná Kroměříž, nebo dále Přerov, Olomouc, Hranice na Mo­ravě, Bystřice pod Hostýnem a další města a obce.

Letošní rok tato myšlenka našla ­ornou půdu i zde na Ostravsku a od začátku kalendářního roku již proběhly v našem regionu 3 tyto pře­hlídky.

Nyní se chystá velmi zajímavá přehlídka těchto elegantních dam v Dělnickém domě v Polance nad Odrou, která proběhne v sobotu 13.10.2018 od 18.00 hodin a navíc po přehlídce bude následovat afterpárty pro všechny ­návštěvníky této akce.

Těšit se můžete nejen na dámy ze svých řad, ale především na konfekční módu, dále na dámskou módu ­firmy Avros s.r.o., poté sportovní chrániče firmy Bail-sport. Originální spo­lečenskou módu zde představí návrhářka paní Hana Binarová a svatební šaty zde prezentuje svatební salon Glamour. K vidění budou i produkty oční optiky Ivana Graffy a ruční vyrobené šperky Klenotnictví DS. Pánové se mohou těšit na přehlídku luxusního dámského spodního prádla, dámy na originální vystoupení firmy Bail.

Celou přehlídku moderuje paní Soňa Šuláková, úspěšná průvodkyně televizního pořadu Sama doma, zazpívá Karel Gott revival Morava, v rámci show elegantních dam se mj. představí orientální soubor ­Nefertari. Přijďte se podívat na zajímavé modely předváděné dámami z vašich řad.

Vstupenky jsou v předprodeji u pan­í Vašíčkové 608 959 796 – zastou­pení firmy FITPARK, BAIL – sport tel.: 602 666 247, Válcovní 31, Moravská Ostrava, 703 00, v dalších prezentovaných obchodech, také na telefoních číslech u paní Peschové 723 188 747 a 603 258 933.

(nm)