Megahvězdou festivalu Beats for Love bude Don Diablo a mysteriózní Claptone

Organizátoři festivalu oznámili, že na letošním 7. ročníku multižánrového svátku taneční hudby vystoupí v Ostravě uznávaný holandský DJ Don Diablo. 
Don Diablo není pro fanoušky elektronické hudby žádným novým jménem. Jeho největší úspěchy se datují od roku 2013. Jeho raketový růst pokračoval v roce 2014, a o dva roky později přišel megahit ‘Cutting Shapes’ a v roce 2018 pak vydal své druhé album ‘Future’.
“Don Diablo je v hudebním světě skutečný pojem a je respektovaným umělcem již bezmála 20 let, i když to v širokém povědomí není tolik známo. Jeho hudební životopis zdobí kolaborace se jmény jako Coldplay, Ed Sheeran, The Chainsmokers, Tiësto, Emeli Sandé a mnohými dalšími. Minulý rok se navíc umístil na 7. místě v anketě DJ Mag Top 100 DJs” prozradil Kamil Rudolf, ředitel festivalu.
Dalším obrovským jménem zveřejněným v uplynulých týdnech je německý maskovaný DJ a producent Claptone, jehož popularita v posledních dvou letech stoupá raketovým tempem. Minulý rok se v žebříčku DJ Mag Top 100 DJs umístil na 57. pozici. Svou unikátní show v bílých rukavičkách už předvedl na Tomorrowlandu či Ultra Music Festivalu.

 

Festival Beats for Love se koná 3. – 6. 7. 2019 v industriálním parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Více než 400 umělců z celého světa vystoupí na 13 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 1090 Kč + poplatky prodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky a vstupenky do Love campu. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na Facebook profilu ww.facebook.com/beats.for.love.

Zveřejněná jména k 3. Březnu 2019:

Don Diablo, Robin Schulz, Jauz, Claptone, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Delta Heavy, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73

(nm)