Komorní scéna Aréna z důvodu nemoci mění program

Foto: Komorní Scéna Aréna

Komorní scéna Aréna mění program z důvodu nemoci souboru, v hracích dnech 14. a 15. listopadu. Divadelní hry YERMA (14. listopadu) a TOHLE NENÍ VIŠŇOVÝ SAD (15. listopadu).

Na místo toho uvede 14. listopadu oblíbeného REŽISÉRA  a 15. listopadu bude mít PREMIÉRU na hlavní scéně divadla Komorní scéna Aréna inscenace U SNĚDENÉHO KRÁMU.

Lístky zakoupené fyzicky na pokladně můžete bez problému vrátit, nebo vyměnit za jiný termín u nás na pokladně. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín představení jako náhradu.

V případě, že chcete vrátit elektronické vstupenky přepošlete jej prosím na email pokladna@divadloarena.cz, platba Vám bude následně zaslána zpět na účet. Samozřejmě je možné v pokladních hodinách vše vyřešit osobně na pokladně, kde vám budou peníze vráceny v hotovosti, nebo výměnou dostanete náhradní vstupenku.

Pro podrobnější informace se, prosím, obraťte na naši pokladnu (emailem na pokladna@divadloarena.cz nebo telefonicky v pokladních hodinách na 602 702 120). Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se omlouváme.

(nm)