JUNIORKA UDOLALA POSÍLENOU KARVINOU 1:0

Juniorka se rehabilitovala za propadák v Olomouci. Baníkovci porazili v neděli na hřišti ve Vřesině notně posílený výběr MFK Karviná, když o vítězství 1:0 rozhodl ve druhém poločase kapitán David Buchta.

Hosté nasadili do sestavy hned šest členů prvoligového výběru, ale na odhodlaně bojující Baník to nestačilo. Domácí si vytvořili více příležitostí a jedna z nich se ujala čtyřicet minut před koncem: Buchta svým šestým gólem v sezoně překonal Ciupu a v malém slezském derby juniorek rozhodl o výhře Baníku.

OHLASY TRENÉRŮ

DANIEL TCHUŘ: „Hráči dnes ukázali velkou vůli a skvělý charakter v těžkém utkání, které jsme chtěli zvládnout. To se také povedlo a já musím za výkon klukům poblahopřát.“

________________________________________________________________________

Juniorská liga, 9. kolo, ne 23.9. , diváci: 120.
FC BANÍK OSTRAVA  MFK KARVINÁ  1:0 (0:0)

Branka: 51. Buchta. Rozhodčí: Vojkovský – Antoníček, Pochylý. ŽK: Lehnert, Dziuba – Guba, Ciupa, Navrátil. FC Baník Ostrava: Lapeš – Ptáček, Dolba, Kubík, Lehnert – Bolf, Rizvanov (71. Dziuba), Mooc, Russmann – Buchta, Tijani (82. Tůma). MFK Karviná: Ciupa – Fokaidis, Guba (67. Hejda), Hujo, Kocsis, Krivák, Piroch, Suchan, Wala, Bielan, Ramirez (46. Navrátil).

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava