FOTBALOVÝ KEMP SKONČIL, DĚTI BYLY NADŠENÉ!

V baníkovských barvách byl po celý minulý týden zahalen hotel Valaška v Horní Bečvě. Znamenalo to jediné, přechodné útočiště zde na tuto dobu našel Baník Ostrava. Přesněji pětadvacet dětí a s nimi baníkovští trenéři, kteří spolu utvořili tým fotbalového kempu. Podařil se!

„Je to skvělý pocit, když vám děti i jejich rodiče vzkazují, že je škoda, že kemp už končí. To je ten důvod, proč ho organizujeme. Aby se dětem ve společnosti s Baníkem Ostrava líbilo,“ řekl Roman Holiš, sekretář mládeže Baníku Ostrava na konto akce, která dětem v rozmezí od 7 do 12 let nabídla pestrou, zejména fotbalovou náplň.

„Díky všem pěti trenérům, konkrétně Foltovi, Chudíkovi, Holišovi, Lechovi a Rygelovi za to, že se dětem naplno věnovali. Stejně tak děkuju všem lidem včetně sdružení Baník Baníku za pomoc při organizaci. Máme skvělou zpětnou vazbu, děti byly doslova nadšené. A to je dobrá zpráva pro další děti, či jejich rodiče, kteří zvažují účast na některém z našich dalších fotbalových kempů,“ dodal mládežnický sekretář Baníku Roman Holiš.

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava