FANSHOP BANÍKU SE PŘESOUVÁ NA MĚSTSKÝ STADION

Oficiální fanshop Baníku momentálně končí svou působnost na Bazalech. S ukončením pronájmu v dosavadním sídle se počínaje pátečním zápasem proti Vysočině Jihlava přesouvá na Městský stadion, kde bude dočasně obývat prosklenou přízemní část v pravém rohu hlavní tribuny přímo naproti vrátnice a vstupu na stadion. Ještě během jarní části sezony by pak měl zahájit provoz ve svých vlastních prostorách v areálu Městského stadionu.

Stěhování klubového fanshopu si vynucují přípravy na chystanou rekonstrukci Bazalů, která by se letos v průběhu jara měla rozběhnout naplno. Obchod na Bazalech bude mít naposledy otevřeno ve středu 28. března a ve čtvrtek se bude stěhovat. V „novém“ poprvé uvítá své zákazníky při domácím utkání s Jihlavou.

„Zatím jde o krátkodobé nouzové řešení, v jehož režimu budeme sdílet společný prostor s vítkovickým fanshopem. Dokončujeme ale přípravy našich vlastních prostor, do kterých bychom se měli přemístit ještě v průběhu jara. Je to nezbytný a nevyhnutelný krok, a i když jsou naši fanoušci zvyklí chodit na Bazaly, věříme, že to pochopí,“ řekl vedoucí fanshopu Martin Bojda.

Fanshop FCB bude na Městském stadionu zákazníkům od příštího týdne dostupný v tradičním režimu, tj. v pracovních dnech od 9 do 17 hodin a vždy v den zápasu s otevřením bran stadionu až do skončení utkání.

(nm) zdroj: FC Baník Ostrava, www.fcb.cz