Důležité body pro Baňky !

Důležité vítězství si připsaly ženy Baníku Ostrava. V rámci 9. kola se střetly s Hradcem Králové, zvítězily 1:0 a odsunuly Hradec z postupové pozice a samy se na druhé příčce tabulky za vedoucím béčkem Sparty osamostatnily.

O výsledku rozhodly „Baňky“ už v prvním poločase, po půlhodině se po rohovém kopu hlavou prosadila Natálie Pavlisová, a přestože byly v prvním poločase přece jen aktivnější Východočešky, do kabin si náskok odnesl Baník.

Druhá půle přinesla vyrovnanou partii, Slezanky si v ní vytvořily tři zajímavé příležitosti, nedokázaly je však proměnit. Důležité tři body už uhájil.

STATISTIKY: Poločas: 1:0, Branka: 30. Pavlisová. Rozhodčí: Dytková. ŽK: Sehnálková.
Diváci: 50

Aktuální tabulku naleznete zde: Tabulky | FAČR Ženy › 2021 J2A – 2.liga žen | Soutěže | FOTBAL.CZ

(PD) Foto a zdroj: FC BANÍK OSTRAVA