Duchovní obnova s otcem Jamesem Manjackalem

Foto: S velkou radostí a vděčností Bohu Vás zveme na duchovní obnovu s výjimečným charismatickým knězem a Misionářem Božího milosrdenství otcem Jamesem Manjackalem.

S velkou radostí a vděčností Bohu Vás zveme na duchovní obnovu s výjimečným charismatickým knězem a Misionářem Božího milosrdenství otcem Jamesem Manjackalem.

 

Mše svaté a přednášky indického katolického kněze v rámci duchovní obnovy na téma „Rozpalte v sobě Ježíšova Ducha a buďte silní!“ proběhnou v pátek 9. června a v sobotu 10. června v Ostravar Aréně a v neděli  11. června vyvrcholí tradičně za kostelem sv. Antonína z Padovy v Ostravě-Kunčičkách v rámci našeho festivalu. Duchovní obnova se koná se souhlasem Mons. Martina Davida, biskupa ostravsko-opavského.

 

Otec James Manjackal je katolický kněz, který se narodil 18. 4. 1946 v Kerale
v jižní Indii a kněžské svěcení přijal 23. 4. 1973. Je členem Kongregace misionářů sv. Františka Saleského. Byl univerzitním profesorem. Vykonal mnoho evangelizačních cest do více než 86 krajin světa. Je autorem mnoha knih, básní a článků např. 33 charismatických modliteb, Obnovený ráj – Síla křesťanského manželství, Viděl jsem věčnost. Jeho službu doprovázejí zázraky, znamení a nadpřirozené uzdravení.

 

Program setkání začíná pátek 9. června o 8:30. Registrační poplatek činí 100 Kč/osobu a platí i pro studenty, držitele ZTP a osoby nad 60 let. Na akci je třeba se přihlásit předem.

Kněží, řeholní osoby a děti do 18 let mají účast zdarma. V prostorách haly jsou dostupné bufety s rychlým občerstvením. Při registraci je možné objednat si oběd předem. Poslední možný termín nahlášení oběda je 28. květen.

Každé dítě do 18 let je třeba zaregistrovat. Vstup mají zdarma. Pro děti od 4 do 12 let bude připraven dětský koutek. Kapacita je omezena na 50 dětí. Po naplnění kapacity dětského koutku nemůžeme garantovat hlídání. Tyto děti mohou zůstat s rodiči v hale. V hale bude určený prostor, kde mohou rodiče s dětmi být během programu.

V případě otázek nás můžete kontaktovat na: email: info@otecjames.cz, telefon: +421 940 581 143 (PO – PÁ od 9:00 do 16:00).

(kp)