Dobrý den, nejsem náhodou v párání?

Dobrý den, můžete mi říci, jestli nejsem náhodou v pátrání? Tak takovou otázku ve středu v odpoledních hodinách položil strážníkům na jedné ze služeben Městské policie Ostrava 26letý mladík.

S kuriózní situací se ve středu v odpoledních hodinách na jedné ze služeben Městské policie Ostrava setkali ostravští strážníci.

Na služebnu se totiž dostavil později zjištěný 26letý mladík s přímým dotazem, zda se náhodou nenachází v pátrání.

Po následném zjištění totožnosti mladíka strážníci zjistili, že je skutečně v evidencích veden jako osoba hledaná Policií České republiky.

Po těchto zjištěních mladík dobrovolně následoval hlídku strážníků na nejbližší služebnu Policie České republiky, kde byl předán kolegům k dalšímu opatření..