Chcete nakupovat potraviny kvalitně a výhodně? Poradíme kde!

Už vás nebaví bloumat obchodem, kde nejsou potraviny tak úplně podle vašich představ? Rádi byste si z nákupů odnášeli domů tašku plnou čerstvých a kvalitních surovin, za které ale neutratíte celou výplatu?

Pak zamiřte do zbrusu nové prodejny JIP v Ostravě na adrese Frýdecká 700/475.
Tahle česká rodinná firma už více než dvacet let nabízí zákazníkům ty nejkvalitnější potraviny. A do Ostravy teď přišla se svým doposud největším projektem.

Na ploše šesti tisíc metrů čtverečných totiž teprve před pár dny otevřela prodejnu, ve které najdete desetitisíce druhů potravin a nápojů, k tomu navíc pohodlné zázemí s občerstvením. To všechno v moderním a originálním hávu s příjemnou atmosférou.

Zelenina od farmáře, maso přímo od řezníka

Pokud máte rádi zdravé stravování, pak vás mile překvapí výběr až z tří set druhů ovoce a zeleniny měnících se podle sezónnosti, tuzemské od českých pěstitelů i exotické druhy. Přímo na prodejně je také plnohodnotné řeznictví s vlastní bourárnou masa. „Nabízíme vše od drůbežího, přes výběrové vepřové, například z přeštického plemene, až po BIO hovězí. Naši řezníci navíc zákazníkům poradí s výběrem masa a rovnou ho na přání naporcují,“ říká specialista na maso pro společnost JIP Michal Slanina.

Ty, kdo mají rádi rybí maso, nová prodejna JIP také uchvátí. Zdejší rybárna totiž skýtá desítky druhů živých, chlazených i mražených ryb a mořských plodů. „Ryby uchováváme vždy v prostorách s kontrolovanou teplotou a pod stálým veterinárním dozorem,“ zdůrazňuje odbornice na ryby Markéta Hermanová.

Potraviny, které jinde nenajdete

Součástí prodejny je i vlastní řemeslná pekárna, která každý den zaplní ostravský pult voňavým pečivem. Kromě klasických tradičních výrobků tam najdete i bezlepkové alternativy nebo speciality jako třeba chléb ze stařeného těsta, které zraje až 48 hodin.

Ještě vám schází něco na zapití? Vydejte se přímo v prodejně do vinotéky. A zatímco budete nakupovat, manžela či přítele můžete nechat v pivním paláci, kde ho čeká zhruba 260 druhů piv nejrůznějších chutí i zemí původu.

Když po nákupu vyhládne, zastavte se ve zdejší samoobslužné restauraci s pizzerií, a k zákusku si nechte upražit a namlít čerstvou kávu od profesionálů v místní pražírně. Restaurace a kavárna pro vás budou k dispozici ihned po uvolnění vládních opatření.

Nová úroveň nakupování

Jestli vám to všechno zní jako utopie, pak věřte, že není – v prodejně JIP najdete vše, co potřebujete k vaření a kvalitnímu stravování. JIP prostě změní vaše představy o nakupování a posune je na úplně novou úroveň. Více informací o prodejně.

(kp)