Červnový hudební nářez v Ostravě: Ruslana, Richard Müller, Peter Nagy, Harlej, Poetika, Lenny, …

V půlce června se už posedmé otevřou brány nejpohodovějšího ostravského hudebního festivalu MichalFest, jehož jméno je inspirováno místem, v němž se odehrává – Dolem Michal, který patří mezi nejhezčí industriální památky v naší zemi.

Organizátoři připravili pro fandy dobré muziky na 14. a 15. června 2019 jako tradičně pestrý a chutný dvoudenní hudební koktejl. Nabídka je opravdu neodolatelná. Přijede třeba ukrajinská vítězka Erovision Song Contest Ruslana, nepohasínající slovenské hvězdy Richard Müller a Peter Nagy i skvělí intepreti nové české vlny jako třeba Jakub Děkan, Poetika či Lenny.

Na své si přijdou i fandové tvrdší muziky, kteří se mohou těšit třeba na koncerty kapel Harlej, Trezor, Symfobia či XIII. Století. Nezklamou ani oblíbené české stálice jako Mňága a Žďorp, Oceán a další. To vše je doplněno skvělými místními kapelami, které mají co ukázat.

MichalFest patří mezi opravdu nejpohodovější hudební akce v Ostravě a to i díky velkolepě pojaté volnočasové zóně určené nejen pro děti. Lze si zde zahrát pinec, badminton, zahradní hry, zaskákat na nafukovacích atrakcích nebo si vytvořit něco malého na památku. To vše je úplně zdarma. Prostě akce jako stvořená pro rodiny s dětmi. Děti do 15 let totiž na lístek nezaplatí ani korunu, pokud přijdou v doprovodu dospělé osoby. Dospěláci si přitom mohou ještě nějako dobu koupit lístek na dva dny za pouhé tři stovky.

Skvělá atmosféra, spousta dobré hudby a skvělá zábava, které MichalFest nabízí, jsou doslova návykové. „Na rozdíl od mnoha jiných návyků však MichalFest nepoškodí ani vaše tělo ani vaši duši a ani vás nepřivede k bankrotu“ říká s úsměvem zástupce organizátorů Martin a dodává „moc se na vás těšíme, na shledanou na MichalFestu 14. a 15. června.“.

(nm)