Béčko Baníku góly ze závěru udolalo Hodonín

Foto Autor: FC Baník Ostrava

Až dvěma góly z poslední desetiminutovky přemohla třetiligová rezerva ve středeční předehrávce MSFL Hodonín. Výhru 2:0 zařídili Kašpárek a Kilibarda. Svěřenci Josefa Dvorníka zapsali desátý triumf v řadě, 846 minut nedostali gól. K postupu do druhé ligy stačí baníkovcům v závěrečných čtyřech zápasech uhrát dva body.

Vítězství tentokrát bylo z kategorie perně vydřených. První poločas se odehrál převážně mezi vápny a bez vyložené příležitosti, ve druhé půli Baník přece jen přidával, ale na dobře bránícího soupeře dlouho nemohl najít recept.

Kousek nad skončila Málkova tečovaná rána, pak se po dalekonosné střele Holaně protáhl gólman Adamec. Ale i hosté uměli zahrozit a po Nečasově nebezpečném průniku po levé straně zasahoval Kubný.

Osud utkání vzali do svých rukou náhradníci. V 84. minutě šel dopředu dlouhý kolmý míč od Drozda, Fadairo ho ze strany píchl na střed do běhu Kašpárkovi, který pak ze sóla pokořil Adamce. Tři body pro domácí posléze stvrdil v poslední minutě nastavení výstavní dělovkou do šibenice střídající Kilibarda.

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava