Baňky prohrály na Spartě

Baňky prohrály na Spartě. Foto: FC Baník Ostrava

Ženy Baníku podlehly v úvodním utkání nadstavbové části 2. ligy béčku Sparty na jeho hřišti 0:3. Na Hradec Králové, který nyní drží postupovou pozici, tak nyní ztrácejí devět bodů. Do konce sezony zbývá ještě pět utkání.

Po vyrovnané úvodní čtvrthodině přišel smolný moment, který nasměroval zápas k vítězství Sparty. Po odvráceném rohu si Slezanky nešťastně vrátily míč zpět do vlastní šestnáctky, kde se k němu dostala domácí Marcinková a hlavou zblízka otevřela skóre.

Baňky se snažily vyrovnat domácímu týmu v kombinaci i držení míče, selhávaly však ve finální fázi. Sparťanky naopak udeřily a Skrčená proměnila pět minut před poločasem svůj sólový nájezd.

Po přestávce už Sparta jen navýšila náskok a ženy Baníku se tak vracely domů s prázdnou.

Tabulka nadstavbové části:

Tabulky | FAČR Ženy › 2021 J2P – 2.liga žen – nadstavba | Soutěže | FOTBAL.CZ

Poločas: 2:0, Branky: 14. Marcinková, 40. Skrčená, 67. Lindáková. Rozhodčí: Marušinová. Hráno bez ŽK., Diváci: 20

(pd) Zdroj: FC Baník Ostrava