BANÍK ZAHAJUJE PŘEDPRODEJ NA LIBEREC I SLAVII

Baník Ostrava zahajuje prodej vstupenek na domácí zápasy s Libercem (14. května) a Slavií (19. května). Úderem půlnoci mezi dnešním dnem a středou 8. května bude zahájen internetový prodej v síti ticketportalu.

Na Liberec za 150 korun (hlavní tribuna 250,-), na Slavii Praha za 250 korun (hlavní tribuna 350,-). Baník Ostrava pro utkání finálové části FORTUNA:LIGY nezvyšuje vstupné a zůstává u zavedených cen pro tuto sezonu. Tedy i se zavedeným rozlišením cen na utkání s běžnými soupeři a s tzv. atraktivními. „Tak jsme to na začátku sezony fanouškům oznámili, bylo by nefér to v průběhu sezony měnit jen proto, že jsme se dostali do nejatraktivnější skupiny, s čímž jsme možná na začátku sezony tolik nekalkulovali,“ uvedl Martin Rak, obchodní a marketingový ředitel Baníku Ostrava. „Zůstáváme u zavedených cen. Jde nám především o to, aby do ochozů na tyto zápasy přišlo co nejvíce fanoušků,“ dodal Martin Rak.

V noci z úterý na středu bude spuštěn internetový předprodej, následovat bude i zahájení běžného předprodeje. Prodejní místa budou ale vzhledem ke středečnímu státnímu svátku otevřena až ve čtvrtek. To znamená, že od čtvrtku si fanoušci budou moci koupit vstupenky ve fanshopu na městském stadionu, v městských infocentrech Nová Karolina a Elektra a na všech prodejních místech ticketportalu.

Zdroj: www.fcb.cz