BANÍK SPOUŠTÍ CHARITATIVNÍ AUKCI DRESŮ

Baník zahájil aukci originálních dresů hráčů z prosincového utkání proti Spartě Praha. Kompletní výtěžek projektu poputuje na pomoc pozůstalým nedávné tragédie v ostravské fakultní nemocnici.

Jak jistě víte, náš klub se velice brzy po tragédii, která se stala v prosinci loňského roku v ostravské fakultní nemocnici, přihlásil s úmyslem pomoci všem obětem tragédie, jejich rodinám či blízkým. Naši hráči, zaměstnanci a fanoušci mezi sebou vybrali nezanedbatelnou sumu, ke které bychom rádi přidali ještě jednu položku. Výtěžek z charitativní aukce.

Baník proto spustil aukci, do níž je vloženo 23 originálních dresů, v nichž hráči několik dní po tragédii vybojovali bod za remízu proti pražské Spartě. Do aukce vkládáme dresy všech hráčů, kteří byli k utkání nominováni.

Vyvolávací cena každého z nich je 1000 korun. Každý dres bude svému novému majiteli předán osobně hráčem Baníku a bude jím také podepsán.

Výtěžek aukce, která bude ukončena 25. února ve 12 hodin, připojíme k částce, kterou mezi sebou vybrali hráči, zaměstnanci Baníku, fanoušci a také k sumě, kterou věnoval klub z výtěžku ze vstupného na utkání Baníku se Spartou.

Celou sumu předáme zástupcům Fakultní nemocnice Ostrava před utkáním Baník – Mladá Boleslav.

LINK na aukci: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/1694

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava