ANI JUNIORKA PROTI SLOVÁCKU NEZABODOVALA

Víkendový dvojboj se Slováckem Baníku absolutně nevyšel. Po sobotní prohře áčka se vůbec nevedlo ani juniorce, která v neděli v posledním utkání roku rezervě uherskohradišťského celku venku podlehla 0:4.

Baníkovcům zápas proti béčku Slovácka, vedoucímu týmu moravské skupiny, znovu nesedl a už v páté minutě nabrali ztrátu, když se domácí trefili povedenou střelou Rezka. Neuběhla ani čtvrthodina a Baník po kombinaci soupeře zakončené Kohútem prohrával už 0:2.

Hosté se snažili kontaktním gólem vrátit do hry, ale když v 62. minutě skóroval Kubala, šly naděje Ostravských k ledu. Zmar Baníku dovršil čtvrtým gólem Obdržálek a opakoval se tak říjnový debakl z posledního vzájemného utkání.

Juniorská liga nyní pokračuje po zimní pauze až v únoru. Baníku patří i přes vysokou prohru druhé místo za vedoucím Slováckem.

OHLASY TRENÉRŮ

DANIEL TCHUŘ: “V první půli v naší hře chyběla větší kvalita v útočné fázi. Bylo to zdlouhavé, často dozadu.Byli jsme až na výjimky málo nebezpeční. A situace, které jsme si vytvořili, jsme nedokázali vyřešit. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum. Ve druhé půli jsme chtěli ještě s výsledkem něco udělat, dát kontaktní branku, ale až žákovské individuální chyby, při kterých jsme dostali další dvě branky, nás srazily.”

_________________________________________________________________________

Juniorská liga, 16. kolo, ne 25.11. , stadion: Širůch Staré Město, diváci: 50
1.FC SLOVÁCKO  FC BANÍK OSTRAVA 4:0 (2:0)

Branky: 5. Rezek, 14. Kohút, 62. Kubala, 79. Obdržálek. Rozhodčí: Dubravský – Dresler, Mojžíš. 1.FC Slovácko: Daněk – Olšanský, Kadlec, Tkáč (65. Miklík), Řihák, Kuchta (30. Obdržálek), Rezek, Machalík, Kohút, Jamný, Kubala. FC Baník Ostrava: Budinský – Stáňa (54. Dolba), Breda, Mešaninov, Russmann – Bolf, Kaloč, Lehnert, Ptáček (58. Mooc) – Chvěja (68. Tůma), Buchta.

(nm) Zdroj: FC Baník Ostrava