Abi Totre je krejčovským virtuózem

Abi Totre udělal ze závodníka Karla Lopraise pravého elegána.

Salón Abi Totre na Nádražní ulici v centru Ostravy patří bezesporu k nejlepším zakázkovým krejčovstvím v celé republice. Měsíčně obslouží stovky spokojených zákazníků a za kvalitu služeb stoprocentně ručí. Svědčí o tom i stále větší počet známých osobností a celebrit, které svěřili zakázku mistrovi ve svém oboru – Abimu Totre.

Jedním z nich je i 68letý bývalý závodník Karel Loprais. Když se dozvěděl, že ho prezident Miloš Zeman chce u příležitosti 99. výročí vzniku Československa ocenit státním vyznamenáním za zásluhy v oblasti sportu, pochopitelně chtěl na tuto jedinečnou slavnostní příležitost vypadat jako pravý elegán. Šestinásobný vítěz Rallye Dakar v kategorii kamionů se svěřil do rukou krejčovského virtuóza z Ostravy, Abiho Totre, který závodníka změnil k nepoznání.
A není to jen Karel Loprais, který vsadil na módní krejčovství s prodejnou na Nádražní ulici v centru Ostravy, jež přináší atmosféru pařížských salónů se vší kvalitou a elegancí. Nebývalého vkusu a obrovského citu pro detail, styl a eleganci Abiho Totre už využila celá řada osobností, které oceňují jeho naprosto profesionální přístup. Mezi nimi i hokejista David Moravec, trenér Alois Hadamczik, herci Jakub Kohák nebo Michal |Novotný, zpěvák Martin Chodůr, moderátor Radek Erben, Bořek Slováček či sám moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák.

Abi Totre oblékl na míru od hlavy až k patě už tisíce spokojených mužů. Každá jeho košile, oblek či kabát je naprosto originálním a jedinečným kouskem. Žil v krejčovské rodině v Paříži a v naší zemi je známý svým osobitým přístupem, který staví jako prioritu. Na Nádražní ulici č. 16 pak otevřel prodejnu se salónem, kde zákazníci najdou i nejrůznější doplňky či kvalitní anglické kožené boty, a hlavně, kde se každý den mohou s Abim potkat.

Právě samotný osobní kontakt se zákazníkem je pro něj velmi důležitý. Zákazníka musím vyšperkovat tak, aby mu seděl sebemenší detail. Osobitý přístup je pro mě nejdůležitější. Prostě zakázka musí být doladěna do posledního detailu, ideálně šitá na míru,“ říká Abi Totre, skvělý krejčí a módní návrhář.

Kromě nejlepšího konfigurátoru košil v ČR najdete na webových stránkách www.abitotre.cz. i skvělý Blog a originální dárkové poukazy, které si můžete sami vytvořit. Spoustu nápadů, rad a pozitivních reakcí také na facebooku Abi Totre Paris. Salón s prodejnou na |Nádražní ulici 16 je otevřen od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin a v sobotu do 15 hodin.

Proslul široko daleko svými košilemi šitými na míru a dnes i na webových stránkách nabízí nejvymakanější konfigurátor v ČR, který ušetří zákazníkovu spoustu času a hlavně pomůže při výběru každého detailu košile. Stejně úspěšně pokračuje Totre i s nabídkou skvěle padnoucích pánských obleků a pánských i dámských kabátů. Pánský smoking, frak, smokingová košile, pánská fraková košile, fraková vesta, smokingový pás pod značkou AbiTotre je zárukou nejvyšší kvality materiálů a zpracování nejen pro výjimečné příležitosti. Celkový outfit je podle něj vytvořen společně se stylistou a výběrem materiálu, střihových a desénových detailů tak, aby vyhovoval svému účelu dokonalé reprezentace. Pánské smokingy se šijí z kvalitního nemačkavého materiálu a lze je udržovat běžně praním.

S nastupujícím chladnějším počasím mají muži pochopitelně i větší zájem o kabáty. I ty Abi Totre šije na míru, v různých délkách a z různých velmi kvalitních látek, jen dle přání zákazníka. K mání je nepřeberné množství knoflíků, včetně perleťových, a dokonce originální monogram. Kabáty Abiho Totre se příjemně nosí a „dýchají“. Jsou ušity z lehkých materiálů a zákazníci se v nich nepotí, nemají ani pocit, že je kabát „kouše“, a oceňují také fakt, že se na něm nedrží smítky. Salón Abi Totre naleznete na Nadražní 1248/16 Ostrava, www.abitotre.cz | tel: 777 009 003

(va), Foto: Naše Město