Novoroční ohňostroj – Ostrava

Již tradičně se můžeme těšit 1. ledna na novoroční ohňostroj na kruháči v Ostravě Hrabůvce. Od 18 hodin na všechny diváky čeká patnáctiminutová světelná a hudební show, která nemá na území Ostravy obdoby.

Letos bude začátek ohňostroje ve stylu baroka, budou rozmístěny různé barokní elementy osázené pyrotechnickými výrobky s kruhovým efektem, pokračování proběhne v klasickém stylu a s nádhernou podívanou.

Silvestrovský ohňostroj – Ostrava-Radvanice a Bartovice

Městský obvod Radvanice a Bartovice pořádá každoroční setkání s občany u příležitosti „Silvestrovského ohňostroje“ dne 31. 12. 2017 ve 21.00 hodin. Akce začíná od 20.45 hodin. Přijďte  s námi přivítat rok 2018. Připraveno bude i něco na zahřátí!

Novoroční ohňostroj – Orlová

Novoroční ohňostroj si s námi přijďte užít 1.1.2018 na Náměstí 28.října v Orlové! 🙂